Havadan Görüntüleme

havadan_kayitPozitif Life Prodüksiyon havadan görüntüleme ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
DJI Vision Plus ile 700 m ye kadar uçuş yapabiliyor küçük bir noktadan başlayıp en uzak mesafeye ulaşabiliyoruz.
Projelerinizde havadan sarsıntısız görüntü almanızı sağlayan 3 axis gimbali sayesinde montajda ayrıca işinizi kolaylaştırıyor. Kaliteli kamerasıyla bütün görüntüleri realtime olarak akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebiliyorsunuz. DJI’ın bu ürünü sayesinde ekstra bir yer izleme istasyonu kurmanıza gerek kalmıyor.

20 Dakika uçuş yapabilen bu cihazla bütün planları rahatlıkla çekebiliyorsunuz.

 

Havadan fotoğraflama, video çekimleri, profesyonel görüntülemeye mükemmel bir başlangıç olarak, DJI Phantom 2 Vision+ Plus; 3 eksenli gimbala sahip kamerası, görüntü aktarım sistemi ile izleyerek uçuş yapabileceğiniz FPV sistemi, 20 dakika uçuş süresi, 700m WI-FI mesafesi ile 350 klasmanında eşsiz rakipsiz ve alternatifsiz kullanıma hazır bir multikopterdir.

 

3 Eksen Dijital Kamera Stabilizasyonu

Yüksek hassasiyetli 3 eksen kamera stabilizasyon sistemi ile, hassas yumuşak kamera geçişleri size havadaki yaratıcılığın özgürlüğünü sunacak.
Akıllı cihazınızdan belirtiğiniz koordinatlara otomatik uçabilmektedir. Dilediğiniz şekilde görev vererek Phantom-2 Vision Plus modelini uçarabilmektesiniz.
Koordinat girerek yapılan uçuş tanıtımı

DJI Phantom 2 Vision + Plus ile uçuş esnasında kumandanızdan tilt hareketini kontrol ederek, farklı açılardan videolar ve fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.

Gimbal Tilt Kontrolü ile 90 derecelik dik açıya kadar kameranızı yönlendirebilirsiniz.

Kamera Tilt (Yukarı-Aşağı Hareket) kontrolüDJI Phantom 2 Vision + Plus Kamera için görüntü bozulmalarını minimize edebileceğiniz Adobe Lens profili desteği, Adobe Lightroom ve Photoshop için Adobe Raw programlarının son versiyonlarında standart olarak mevcuttur.
Yeni Phantom Vision Aplikasyonu; fotoğraf kalitesi, ISO, beyaz dengesi, kayıt formatı gibi birçok ayara olanak tanır.
Bilgisayar bağlantısı gerektirmeden, kamera görüntüsünü WI-FI üzerinden düzenleyin, paylaşın. 700m.’ye kadar mesafede DJI Phantom 2 Vision + Plus Kamerasının gördüğünü görerek uçun.

DJI Phantom 2 Vision + Plus, uçuş güvenliğini artırmak için her yeni güncelleme ile yeni hali güncellenen “Uçuşa Kapalı Alan” güncellemelerine sahiptir.

 

admin

Türkiye’nin ilk internetten video kamera kiralama sitesi. www.kiralikkamera.com her geçen gün ekipman parkurunu geliştiriyor. Kendi ekipman parkurumuzdaki ekipmanları kiralıyoruz. Sizlere kaliteli hizmetler sunabilmeyi amaçlıyoruz. En yeni teknoloji ekipmanlarını sizlere ulaştırıyoruz.